Serwis ZglosRure.pl to proste narzędzie, które pozwoli zgłosić zaobserwowane przez Ciebie nieprawidłowości do odpowiednich organów Państwa. Jest to całkowicie niezależna i prywatna inicjatywa. Każde Twoje zgłoszenie, po wstępnej weryfikacji, będzie umieszczane na mapie, oraz przesłane mailowo do Państwowego Gospodarstwa Wodnego “Wody Polskie” z prośbą o przekazanie go do odpowiedniego wydziału.

Jak to działa?

Jeśli zaobserwowałeś zdarzenie, które wymaga powiadomienia, wykonaj kilka prostych czynności:

Po weryfikacji formalnej, informacja zostanie przesłana dalej i umieszczona na mapie. Twoje zgłoszenie jest anonimowe. W komentarzu widocznym w opisie zgłoszenia, dodamy informację, o dacie i godzinie przesłania jej do właściwych organów.

Co mogę zgłosić?

Serwis z założenia powstał do zgłaszania takich sytuacji jak:

  • widoczna rura / spust wody do rzeki, jeziora, strumienia,
  • duża ilość śniętych ryb w jednym miejscu,
  • niebezpieczny przedmiot w wodzie (np. duża beczka z nieznaną zawartością)
  • inne, Twoim zdaniem niebezpieczne zdarzenie, zagrażające życiu w wodzie

Szanujemy pracę pracowników terenowych oddziałów Wód Polskich, dlatego pamiętaj, aby zgłaszać pewne i sprawdzone zagrożenia!

Partnerstwo i współpraca

Serwis powstał nakładem pracy kilku osób i jest całkowicie darmowy i nie nastawiony na monetyzację. Nikt nie pobiera wynagrodzenia za swoją pracę przy tym projekcie.

Niestety, zawsze są jakieś koszty do poniesienia, jak choćby serwer, domena czy zlecone prace, których nie uda wykonać się nam we własnym zakresie. Dlatego mamy nadzieję, że serwis będzie miał swoich partnerów, którzy pomogą w jego rozwoju.

Parter będzie miał zapewnione miejsce na stronie, w którym pojawi się jego banner wraz z linkiem kierującym na wskazaną stronę. Będziemy starać się, aby nie utrudniało to poruszania się po stronie i nie przeszkadzało jej użytkownikom.

W obecnej chwili posiadamy partnera zapewniającego podstawowe finansowanie (serwer, domena). Jesteśmy otwarci na partnerów medialnych, którzy pomogą w promocji serwisu.

Redaktor
Author: Redaktor

Redaktor